Vítejte na stránkách LUAL-Lunga s. r. o.

uvodVážení zákazníci,

představujeme Vám strojírenskou firmu moderního uspořádání zaměřenou na výrobu součástí soustružením.

Strojní základnu tvoří v současné době 11 CNC soustružnických revolverových soustruhů různého provedení a velikostí od stejného výrobce.

V další části Vám k jednotlivým typům strojů uvedeme podrobnější technické údaje a představíme příklady vyráběných součástí.


  • Strojní základna v tomto provedení umožnuje výrobu širokého sortimentu součástí  z tyčového materiálu, trubek a součástí přírubového charakteru (odlitků, zápustkových výkovků, přířezů z různých druhů materiálů). Zvláště se zaměřujeme na přesné součásti s dokončením přesných rozměrů na hotově soustružením.
  • Většina našich výrobků je určena pro zahraniční zákazníky v oblasti výroby elektromagnetů, strojírenských dílců, dopravních systémů, atd.
  • Naše firma splňuje ČSN EN ISO 9001:2009, která umožnuje dodávky do podniků v Evropské unii.
  • V dalším období budeme výrobní základnu rozšiřovat o obráběcí centra frézovacího a vrtacího charakteru, abychom rozšířili oblast obráběného sortimentu.
  • Působení naší firmy v této oblasti strojírenských součástí je od roku 1999.

Ve spolupráci s našimi zákazníky upřednostňujeme dlouhodobé partnerské vztahy, abychom docílili role strategického dodavatele v oblasti rotačních dílců.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro více informací nás můžete kontaktovat osobně, telefonicky, nebo emailem.